VÝŠKAŘ PETR POSEL CÍLÍ PŘÍPRAVU NA LÉTO. MYSLÍ NA DVA METRY

   Petr Posel absolvoval v hale pouze dva závody, což mu stačilo k pozici krajské jedničky ve skoku vysokém. Závodník Athletic clubu Ústí nad Labem nejprve otestoval formu na mezinárodním mítinku v Hustopečích, poté se radoval z premiérového krajského titulu za skok přes 1,93 metru. Svěřenec trenéra Miroslava Pavlíka se připravuje v Lovosicích a rád by brzy zaútočil na hranici dvou metrů.

TABULKY ÚSTECKÝ KRAJ skok vysoký hala muži 2020

HALOVÁ SEZÓNA

Upřímně jsem svou přípravu směřoval spíš k letní sezoně, ale z obou absolvovaných závodu v hale mám docela dobrý pocit a věřím, že až to půjde venku, tak to bude o hodně lepší.

KDO MĚ ZAUJAL

Tak samozřejmě tyčkař Mates Ščerba, obdivuji jeho výkony už poslední roky, ale i trojskokan Martin Veselý, který vyhrál republiku juniorů.

PANDEMIE

Stále jsem se snažil trénovat v rámci možností. Většinu tréninkových pomůcek jsem si přehodil z oválu domů. Občas jsem přidal i nějaké běhání v lese. Teď už je situace výrazně lepší.

ATLETICKÉ ZAČÁTKY

Jelikož můj táta i starší bratr dělali atletiku, tak jsem k tomu byl po malých krůčcích veden už od mala, ale moment, který mě přesvědčil byl, když mě táta vzal na trénink Miroslava Pavlíka, u kterého trénuji dodnes.

STUDIUM A VOLNÝ ČAS

Momentálně studuji na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem sport a tělovýchovu a co se týče mých zájmu, tak jsou to veškeré sporty, a hlavně trávení času s mými kamarády.

ATLETICKÝ SEN

Tak hlavní sen je bavit se atletikou co nejdéle co budu moci a samozřejmě skočit nějaký pořádný výkon nad dva metry. 

OBLÍBENÝ STADION

K srdci mi přirostl nejvíc asi lovosický stadion, jelikož tam trávím nejvíc času. Dokonce ani ty stromy uprostřed plochy mi tam už nevadí a mám je rád. Občas, když nějaký strom pokácí, tak mi to i vadí. Také mám velmi rád stadion na Strahově, skáče se mi tam dobře.