TROJSKOK PRO ŘEHÁKOVOU. ŠESTÁ DOROSTENKA ČR JE V KONDICI

   Nejlepší trojskokankou kraje byla v halové sezóně Magdalena Řeháková z USK Provod Ústí nad Labem. Šestnáctiletá atletka brala stříbro na přeboru kraje. Na mistrovství ČR dorostu si vylepšila osobní rekord výkonem 11,49 metru Dlouho byla dokonce ve hře o medaili, aby nakonec skončila šestá.

TABULKY ÚSTECKÝ KRAJ trojskok ženy hala 2020

HALOVÉ ÚSPĚCHY

Letošní halová sezóna mi přišla trochu krátká, ale se svými výkony jsem nadmíru spokojená. Každý závod jsem si užila, i když ne všechny dopadly podle mých představ. Největší radost mám samozřejmě z osobního rekordu v trojskoku z mistrovství ČR dorostu v Ostravě. V přípravě jsem se zaměřila hlavně na odrazová cvičení a myslím si, že se to vyplatilo.

KDO MĚ ZAUJAL

Svým výkonem mě zaujala výborná atletka Nikola Bisová, která v Ostravě zazářila v běhu na 400 metrů.  Nejen že překonala svůj osobní rekord, ale zároveň překonala rekord Ústeckého kraje.

PANDEMIE

Zůstávat doma v tomto slunečném počasí, není moc příjemné. Snažím se ale chodit trénovat do přírody, kde moc lidí nepotkávám nebo cvičím doma. Udržuji se tak v kondici a věřím, že tento způsob tréninku nebude mít na letní sezónu zásadní dopad.

ATLETICKÉ ZAČÁTKY

K atletice mě přivedli v osmi letech přátelé rodičů, kteří si všimli mých pohybových schopností. Díky skvělému kolektivu a skvělému trenérovi jsem si atletiku zamilovala. Ve chvíli, kdy jsem se v roce 2017 dostala na olympiádu dětí a mládeže, jsem závodění začala brát vážně a od té doby se snažím jen zlepšovat.

STUDIUM A VOLNÝ ČAS

Většinu času věnuji studiu na gymnáziu, které navštěvuji druhým rokem. Ve volném čase ráda kreslím, poslouchám hudbu, čtu, nebo trávím čas s přáteli a s rodinou.

ATLETICKÝ SEN

Mým snem je zůstat u atletiky co nejdéle. Chtěla bych dále posouvat svá osobní maxima, účastnit se mistrovských soutěží, dosahovat co nejlepších výsledků a získávat co nejvíce zkušeností.

OBLÍBENÝ STADION

Mým oblíbeným stadionem je samozřejmě ten ústecký. Jinak mám ráda i stadion v Bílině, na kterém jsem zažila spousty závodů a úspěchů.