KRAJSKÁ DRUŽSTVA SI V LIGOVÝCH SOUTĚŽÍCH POHORŠILA

Krajským týmům se ve třetím pokračování ligových soutěží tolik nedařilo, většina družstev si v tabulce pohoršila. Muži AC Ústí odjeli do Kolína bez několika opor a skončili až šestí. Třetí Liberec ale dopadl ještě hůř, ústecké šelmy tak stále drží druhé postupové místo do baráže o extraligu. O postupujících se rozhodne v závěru srpna v Mladé Boleslavi.

POŘADÍ DRUŽSTEV V 3. KOLE 1. ligy mužů (celkem 4 kola)

Kolín 211,5 bodu Nové Město 161 Hradec Králové 150,5 Ml. Boleslav 147 Jablonec 132 AC Ústí 104 Liberec 80 USK Praha 64

POŘADÍ DRUŽSTEV PO 3. KOLE

(za pořadí v kole se udělují hlavní body za 1. místo 8 bodů…až za 8. místo 1 bod)

Kolín 24 bodů AC Ústí 17 Hradec Králové 15 Liberec 14 Nové Město 13 Jablonec 11 Ml. Boleslav 10 USK Praha 4

Muži Bíliny letos poprvé nevyhráli, v Rumburku nestačili na vítězný Turnov, druhou Jeseniovu Praha a domácí družstvo. V celkovém pořadí se propadli na druhé místo, které stále zaručuje účast v baráži o první ligu. Nevyhrály ani favorizované ženy Chomutova, po dvou výhrách skončily tentokrát na třetím místě. Celkově ale stále vedou a míří za triumfem ve druhé lize. Bílinské ženy porazily Most, v celkovém pořadí jsou na tom ale Mostečanky lépe. Litvínov skončil znovu sedmý a míří za udržením v soutěži.

POŘADÍ DRUŽSTEV V 3. KOLE 2. ligy MUŽI (celkem 4 kola)

Turnov 173 Jeseniova Praha 166 Rumburk 152 Bílina 120,5 Kladno B 119,5 Liberec B 115 Radotín Praha 90 SC K. Vary 66