DOROST A STARŠÍ ŽACTVO V BOJI O KRAJSKÉ TITULY

   Krajský přebor dorostu a staršího žactva jednotlivců ovládly na stadionu v Děčíně oba ústecké kluby., když získaly dohromady 32 titulů z 56 disciplín. Hned čtyři atleti se radovali ze tří zlatých medailí. Marek Štrympl (Provod) a Natálie Fišerová (AC Ústí) ve vrzích, Anežka Černohorská (Provod) a Karolína Běloubková (AC Ústí) ve sprintech a dálce.

Nejlepší krajské výkony sezóny vylepšili Šimon Hospodka (Provod) a Karolína Chýlová (AK Most) skoky přes 1,87 a 1,66 metru. Nejdelší krajský trojskok sezóny předvedla Magdalena Řeháková (Provod) výkonem 11,04 metru. Rychlou patnáctistovku zaběhla Petra Helebrantová (Počerady) v čase 4:45,96. Z krajského titulu se radovali také v Krupce, Duchcově nebo Kadani, zlata se dočkal v závěrečné štafetě i domácí Děčín. Medaile pak slavili třeba v Teplicích, Klášterci nebo Žatci. Celkem bylo na startu více než tři sta závodníků.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

KRAJSKÉ TITULY 2020

USK Provod Ústí 19 AC Ústí 13 AK Most 5 AK Bílina 5 VTŽ Chomutov 4 ASK Lovosice 3 Elna Počerady 2 AK Krupka 2 Slovan Duchcov 1 ASK Děčín 1 Atletika Kadaň 1

štafeta žákyň AC Ústí nad Labem
Střížková, Nemejtová, Běloubková 150 metrů žákyň
Finále 60 metrů žáků
Ďurčo, Majer, Gregor 200 metrů dorostenci
Karolína Chýlová AK Most
Marek Štrympl USK Provod
Natálie Fišerová AC Ústí nad Labem