CHOMUTOV USPOŘÁDAL PRVNÍ ZÁVODY. SKOKANI DO ČELA

Atleti VTŽ Chomutov uspořádali první závody. Dařilo se domácím závodníkům ve skokanských disciplínách, kteří se v úvodu sezóny prosadili do čela krajských tabulek. Pavel Jindra skočil v trojskoku 12,28 metru, Anastasiya Sabadosh dolétla na 10,50 metru. Jiří Rada a Pavel Jindra skočili shodně 1,75 metru do výšky.

Nejkvalitnějším závodem byl běh na 1000 metrů žen, kde si to o vítězství rozdaly dvě závodnice ASK Elna Počerady. Petra Helebrantová dosáhla času 2:58,02, když to byl její první kilometr na dráze. Zuzana Porubčanová doběhla druhá se ztrátou 36 setin. V loňském roce již dokázala běžet v Lounech 2:55,03. Jakub Beck běžel 60 metrů za 7,45 vteřiny, Jakub Spišjak sprintoval na třístovce za 36,42 a zařadil se na druhé místo krajských tabulek za Tomáš Majera.