ATLETKA LOVOSIC SLAVILA MEDAILE, TEĎ DOBÝVÁ SOUTĚŽE KRÁSY

  Kristýna Malířová měla parádně rozjetou atletickou kariéru. V mládežnických kategoriích sbírala medaile z mistrovství republiky, dvakrát slavila titul dorostenecké mistryně ČR. Atletickou dráhu ukončila před dvěma lety pátým místem v trojskoku na mistrovství ČR juniorek. Další úspěchy přidala v soutěžích krásy, V roce 2018 získala titul druhé vícemiss České republiky, k tomu přidala i několik mezinárodních úspěchů.

ATLETIKA MI TROCHU CHYBÍ

Na své působení v atletickém klubu ASK Lovosice nejraději vzpomínám, jak jsem se těšila na každý trénink, protože jsem věděla, že vždycky bude sranda a úplně se vypne moje mysl. Ráda jsem se viděla s lidmi z atletiky na trénincích i na závodech. Upřímně mi to trochu chybí.

CHTĚLA JSEM ZMĚNU

Rozhodla jsem se skončit před dvěma lety v období maturity. Bylo to těžké rozhodnutí, ale na druhou stranu se mi otvíraly dveře do světa modelingu a věděla jsem, že jsem chtěla změnu. Atletiku nadále sleduji a v televizi i atletické závody. Ráda si zavzpomínám, jak jsem soutěžila a bojovala o nejvyšší příčky i já.

RÁDA BYCH SI NĚKDY ZNOVU SKOČILA

Atletiku ve svém volném čase moc nedělám, ale ráda běhám a cvičím doma i ve fitku. Občas bych si chtěla také znovu skočit do výšky nebo do dálky, jestli si to ještě pamatuji.

ÚSPĚCHY V SOUTĚŽÍCH KRÁSY

Z úspěchů v modelingu a soutěžích krasy si nejvíce cením výhry na světové soutěži Miss Aura International 2019 v Turecku a 5. místa (4th runner up) v Miss Globe v Albánii 2019. Letos už jen čekám, až předám v září korunku své nové nástupkyni Miss Aura International 2020.