DVĚ MEDAILE Z MISTROVSTVÍ SASKA V CHEMNITZ

Dvě medaile a čtyři krajské výkony roku, to je bilance krajských atletů na mistrovství Saska v Chemnitz. Skvělou formu potvrdila Kamila Frontzová, když doběhla pátá na silně obsazené šedesátce za 7,83 vteřiny. Vyhrála Keshia Kwadno za 7,42 vteřiny o pět setin před bronzovou medailistkou z ME ve štafetě Rebekkou Haase. Frontzová pak uspěla ve skoku dalekém, když se radovala z bronzové medaile za 5,48 metru.

Druhou medaili získal Vratislav Bejček ve vrhu koulí za 14,47 metru. Do čela krajských tabulek se posunul Jakub Spišjak na dvoustovce. Z nového osobního rekordu se radoval mostecký Martin Lecjaks na šedesátce za 7,10 vteřiny. O postup do finále B přišel až prohraným losem. V loňském roce získali atleti kraje čtyři medaile, letos se musí spokojit s polovičním ziskem.