ŽENY CHOMUTOVA SLAVÍ TITUL. MUŽI BÍLINY MÍŘÍ DO BARÁŽE

Ženy VTŽ Chomutov se radují z vítězství ve druhé lize. V Turnově sice skončily druhé, ale v celkovém pořadí s velkým náskokem zvítězily. Překvapením kola bylo zmrtvýchvstání družstva Jeseniova Praha. Doposud nejhorší tým soutěže vyhrál závěrečné kolo a poslal do baráže o udržení Litvínov. Atletky Mostu jsou celkově čtvrté, loňské vítězky z Bíliny končí páté. Vítězné družstvo Chomutova čeká za dva týdny baráž o postup do první ligy v Jablonci nad Nisou.

NEJVÍCE BODŮ ATLETKY DRUŽSTEV ÚSTECKÉHO KRAJE

Krejčová Most 29 Glasserová Litvínov 23 Sabadosh Chomutov 23 Žitná Bílina 22 Zábojníková Litvínov 22 Frontzová Bílina 20 Čihařová Chomutov 19 Svobodová Most 18

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

POŘADÍ DRUŽSTEV V 4. KOLE 2. ligy ŽENY (celkem 4 kola)

Jeseniova Praha 177 bodů Chomutov 172,5 Turnov 166,5 Most 126 Kladno B 91 Bílina 88 Litvínov 84 Triatlet K. Vary 78

POŘADÍ DRUŽSTEV PO 4. KOLE ŽENY

Chomutov 29 Turnov 26 Kladno B 21 Most 19 Bílina 14 Jeseniova Praha 13 Triatlet K. Vary 11 Litvínov 9

Muži AK Bílina potvrdili v závěrečném kole celkové druhé místo, když nestačili pouze na vítěze soutěže z Turnova. Obě družstva se tak mohou těšit na baráž o postup do první ligy. Nejvíce bodů nasbíral vrhač Libor Bařtipán (25), druhý byl vícebojař Jan Lepeška (18), třetí sprinter Armin Ntemo s 15 body.

POŘADÍ DRUŽSTEV V 4. KOLE 2. ligy MUŽI (celkem 4 kola)

Turnov 191 bodů AK Bílina 175 Rumburk 141 Jeseniova Praha 130 Liberec B 113,5 SC Karlovy Vary 95,5 Kladno B 94 Radotín 54