BÍLINSKÉ ŽENY VE II. LIZE ZNOVU VÍTĚZÍ, CHOMUTOV DRUHÝ

Bílinské ženy vyhrály v Liberci i třetí kolo druhé ligy a suverénně míří za celkovým triumfem. Pod Ještědem se druhým místem vytáhly i chomutovské závodnice. Atletky Mostu skončili v těsném souboji sedmé. O příčku lepší Litvínov se propadl na poslední příčku a je silně ohrožen sestupem. Nejvíce bodů ze všech závodnic získaly Venuše Žitná z Bíliny a Kateřina Zábojníková z Litvínova. Obě nasbíraly 28 bodů.

POŘADÍ DRUŽSTEV ŽEN VE 3. KOLE

POŘADÍ DRUŽSTEV PO 3 KOLECH (celkem 4 kola)

Bílina 24 bodů Jeseniova Praha 20 Chomutov 19 Kladno 11 Kotlářka Praha 11 Most 10 Česká Lípa 7 Litvínov 6

NEJVÍCE BODŮ ATLETKY KRAJE

Žitná 28 Zábojníková 28 Glasserová 25 Francouzová 23 Svobodová 22 Bisová 22 Šilerová 22

Muži Bíliny skončili po dvou výhrách až pátí a v celkovém pořadí klesli na druhé místo. Nejvíce bodů posbíral ve vrzích Libor Bařtipán a ve skocích Pavel Strnad. Klášterec nastoupil i s juniorským šampionem Vejražkou, přesto na soupeře nestačil a bude mít potíže se záchranou v soutěži.